De ziua mea

Alexandra Nuta Asociatia Carusel

Ce poate fi mai frumos decât să dăruiești și să împarți bucuria cu cei care au nevoie de ajutor?

Cum probabil știi, această cauză îmi este foarte dragă mie, cred în ea și în oamenii care o susțin. Așa că anul acesta, dacă vrei sa îmi faci un cadou și să fii alături de mine, poți susține și tu activitatea Carusel.

Oamenii fără adăpost sunt o realitate, chiar dacă nu iți place sau nu vrei să îi vezi. Motivele pentru care au ajuns în stradă sunt atât de diverse încât nici nu îți poți imagina. Pentru ei fiecare zi este o luptă pentru supraviețuire, pe care o putem îmbuna, fie și numai cu o pătura groasă sau un ceai cald. Hai să fim oameni!

Îți mulțumesc pentru gestul tău,

Alexandra

La multi ani! 🤗