Cel mai frumos cadou de ziua mea

Andra Popazu Asociatia Carusel

Celebrate with me!

Anul acesta am hotărât să îmi dăruiesc ziua Asociației Carusel.

Voluntarii de la asociația Carusel lucrează din 2011 pentru ca persoanele aflate în stare de vulnerabilitate extremă sa primească sprijinul necesar. Copii care participa la activitățile Centrului Comunitar Obor provin din familii dezavantajate care se confruntă cu condiții foarte grele. Centrul Comunitar facilitează integrarea lor în mediul educațional prin sprijinul acordat în dobândirea unor competențe, prevenirea abandonului școlar și accesul la servicii socio-medicale.Cel mai frumos dar pe care mi-l poți face este să fii alături de mine și, în loc să îmi faci un cadou, să donezi banii către acestă cauză.

Îți mulțumesc că ești alături de mine și, dacă îți place ideea, îți poți dărui și tu ziua de naștere ori de nume pe ziuata.galantom.ro sau alte ocazii speciale din viața ta pe dar.galantom.ro!

SUSŢIN PROIECTUL

Centrul Comunitar Obor

Centrul Comunitar Obor este un loc în care educația se transformă în discuție, dezbatere, creație și joacă, un loc care susține crearea unor noi metode de îmbunătățire a calității vieții copiilor proveniți din medii defavorizate.

15 Apr 2022

marina

La multi aaaani ❤️
12 Apr 2022